Who is watching me... :)

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Julek, Krysia, Oskar...

Witajcie. Zastanawiałam się z czym dziś do Was przyjść? Wybór padł na moją "gansta group" , mam do nich sentyment, ot powód! ;) Lalki powstawały w ostatnim roku, "najstarszy" jest Julek,(styczeń 2017r.), następnie powstała Krysia,(luty), potem Oskar,(marzec). Z reguły stworzenie kompletnej postaci, z ciuszkami i resztą stylizacji, zajmuje mi ok. miesiąc. Jakoś tak wychodzi że mierzą ok. 50 - 55 cm. Wielkość zależy od głowy do której proporcjonalnie tworzę tułów i kończyny..  
A co z  kolejnym postem?  Może pokazać ubranka z bliska, lub macie ochotę na  "płodozmian", czyli "inną" technikę? Czekam na sugestie. :) 
Tymczasem, serdeczności ślę. Dziękuję za odwiedziny i ewentualne słówko komentarza. :)
 


6 komentarzy:

 1. Czy wiesz, że na pierwszym zdjęciu te lalki wyglądają mało "lalkowo za to bardzo dziecięco? Obejrzałabym chętnie etapy powstawania buzi, bo sadzę, że to wcale proste nie jest. Wydaje mi się, że łatwiej jest uformować buzię operując masą modelarską.Ale być może, że komuś kto ma zdolności plastyczne nie sprawia to większego kłopotu. Zobaczenie ubranek z bliska też jest interesujące- wystarczy sobie uzmysłowić, że te lalki są wielkości...noworodka. A z tego co pamiętam to robienie ciuszków dla noworodka wcale nie jest proste- one są takie małe...
  Szczerze mówiąc, to byłoby miło, gdybyś pokazywała wszystko co robisz.Tyle tylko, że to z całą pewnością zabiera dużo czasu- najbardziej nielubiana przeze mnie czynność to właśnie fotografowanie tego, co się zrobiło.A to światło nie takie, a to tło nie dobre- same problemy.Jak się okazuje fotografia studyjno - przemysłowa łatwa nie jest.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje dzieła są niesamowite. Po prostu brak słów. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna trójka kumpli podwórkowych!
  nie wiem, czy bardziej się zachwycać
  minami ferajny czy ich stylówami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu, przepraszam bardzo, czy one są z tkaniny???

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecudne są Twoje lalki! Chylę czoła, bo to nie lada sztuka! Podziwiam za całokształt. Każdy element jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Chętnie obejrzę wszystko co zechcesz pokazać :) Ciekawa jestem mocowania akrylowych oczu i ich obróbka, że tak prawdziwie wyglądają oraz ruchome stawy :)

  OdpowiedzUsuń