Who is watching me... :)

piątek, 1 kwietnia 2016

Candy przydasiowe- wyniki

Witam Was i bez zbędnych wstępów przystępuję do rzeczy: "rozdawajkę przydasiową", swoistą wyprawkę dla przyszłego lub teraźniejszego lalkarza otrzymuje: Jasmin. 
Mam nadzieję że ten mini zestawik pozwoli na otrzaskanie się z materią, wypróbowanie trykotu oraz zainspiruje Ciebie lub też Twą Córę, jak pisałaś, do zaczęcia fascynującej przygody z lalkami runowymi, czego życzę z całej mocy, powodzenia! :))) 
ps.- proszę o kontakt w sprawie adresu.
 
 

środa, 30 marca 2016

Markiza

Zanim całkiem aura na letnią, (na co czekamy chyba wszyscy) się zmieni, muszę przedstawić Wam następną istotę z kociego rodu. Zdjęcia robione w momencie kiedy Dolny Śląsk zasypany był śniegiem. Mam problem ze robieniem w miarę poprawnych zdjęć studyjnych. Nawet zakupiłam zestaw do owych, lecz nie mam czasu i cierpliwości żeby poćwiczyć aby robić zdjęcia lal na tłach "spokojnych" a nie w plener latać. W tej chwili po prostu innych zdjęć nie potrafię wygenerować, więc są jakie są.
W piątek kończy się moja przydasiowa rozdawajka. Kilka osób zainteresowanych materiałami do wykonania runowej lali się zapisało i dzięki Wam za to. Wszystkie osoby są mi dobrze znane z robótkowego świata tym bardziej mi miło. Zapisać można się było,(wciąż jest jeszcze!), w trzech miejscach w necie: 1- na blogu lalkowym(aktualnie uśpionym), 2-na moim fanpageu lalkowym i 3- na tym blogu. Jeśli ktoś wpisał się razy kilka, tym samym zwiększył swoje szanse w losowaniu. Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek.
Tymczasem niech tu chwilę króluje kocica "Markiza" ... ;)