Who is watching me... :)

środa, 24 kwietnia 2013

wisior jest...

Oto zapowiadany wczoraj naszyjnik. Jak widać udało mi się skończyć pracę nad delikwentem. Fajne te guziorki bardzo. :) Dla zainteresowanych powiem że dostępne są również przez internet w "Kadoro". Mam jeszcze kilka do zagospodarowania,ale jeśli nastąpi tzw."wysyp" prac z owym elementem, odłożę je na bliżej nieokreślone "kiedyśtam" ... ;) Tymczasem prezentuję zapowiadany wisior.
 P.S. Ciekawe komu będzie się chciało wpaść do mnie dzień po dniu? ;)wtorek, 23 kwietnia 2013

glamour:"esmeralda"


 Na wzór i podobieństwo kolczyków-klasyków, w kolorach pastel + rubin, które pokazałam 10 kwietnia - uszyłam te oto: "Esmeralda" w stylu glamour. Wsam raz na wiosenno-letni lans! ;) Tymczasem siedzę sobie nad kaboszonem ze szklanego guzika który zakupiła mi córka we wrocławskim sklepie z akcesoriami. Pewnie osoby zainteresowane haftem sutaszem wiedzą jakie guziki mam na myśli(?!), bo jest na nie ostatnimi czasy, szał niemożliwy. ;) Wcale mnie to nie dziwi , bo guziki są naprawę piękne: szklane, tłoczone, warstwowo naadane metaliczne kolory dają fantastycznie wrażenie. Niebawem pokażę wisior z użyciem tego elementu, bo już finał,mam nadzieję, szczęśliwy- widać! ;)poniedziałek, 22 kwietnia 2013

tadam!!! - wyniki zabawy

Bez ceregieli podaję wyniki zabawy : biżuterią mojej produkcji zostanie obdarowana: Alojka! :) Mam nadzieję że kolczyki się spodobają i będą dopełnieniem letniej garderoby. Poproszę o kontakt e.mailowy i podanie adresu. 
Pięknie dziękuję wszystkim osobom , które zechciały wziąć udział w zabawie. :* Do miłego!