Who is watching me... :)

piątek, 27 lipca 2012

Candy... w dalszym ciągu

Na przekór mizernemu zainteresowaniu moją rozdawajką pt. "Turkusowe Oko Proroka"  zapewne z powodu postawionego warunku i trudnością odpowiedzi na pytanie , ogłaszam kolejne Rozdawnictwo!!! ;) A co, wolno mi, nie?!
Tym razem owe, z okazji utworzenia "fanpage'a" na facebooku. :) Zatem przed momentem wystartowała :"Rozdawajka na Dzień Dobry". Skierowana jest do posiadaczy kont na facebooku i tam zapraszam serdecznie wszystkich chętnych na ptasiorowe kolczyki. :)
Wracając do istniejącego konkursu - "Turkusowe Oko Proroka" - widzę że nie ma zbyt dużo chętnych osób. Poprzednie doświadczenia z rozdawajkami mówiły mi coś wręcz przeciwnego... Zapisać w jeden dzień potrafiło się nawet kilkadziesiąt osób, tymczasem odpowiedź "ze znajomości bloga" i mojej osoby jak widać stała się barierą nie do przebycia...  ;) Trudno się mówi. Doceniam bardzo mocno osoby które zdołały spełnić moje warunki i zapisały się do tej pory. Zapamiętam sobie co w trawie piszczy... ;) Być może ufunduję jeszcze jakąś dodatkową nagrodę, bo lubię!:) Na pewno na drobiazg ode mnie liczyć może pierwsza osoba która zapisała się na "Turkusowe Oko Proroka" - Kasiu masz coś mojego autorstwa tak jak pisałam :)Zatem zapraszam chętnych na facebooka , kolczyki czekają. :)A dla przypomnienia wisior, który nie ma powodzenia... ;)