Who is watching me... :)

środa, 18 lipca 2012

podpowiedź leci...

... dotycząca konkursu pt."Turkusowe Oko Proroka" - 
UWAGA! -  zielona wskazówka, ponieważ dostaję sygnały że "zagwozdka " za trudna. :) Zatem podpowiadam : post w którym znajduje się odpowiedź na pytanie napisałam zimą , nazwisko autora zostało zawarte w fotografii mojej osoby z pewnym rekwizytem. :) A post należy do jednych z najkrótszych jakie napisałam, nie przegapcie! ;) Powodzenia!:)))

Zapraszam ! , mam nadzieję że z podpowiedzią będzie łatwiej dotrzeć do tej właściwej. :)

wtorek, 17 lipca 2012

Konkursik mam dla Was... :)))

W lipcu mija rocznica mojej przygody z bolggerem... W roku 2009 stałam się "anyą.es" czyli art wyrazem mej osoby. Blog z założenia miał być blogiem  robótkowym i tak chyba do tej pory jest. Ze względu na mnogość technik które mnie pociągają, panuje tu swoisty misz masz. Z resztą mój dom podobnie wygląda, eklektyzm to mój ulubiony styl. Przez ten czas blogowania poznałam wiele naprawdę wspaniałych osób, wspaniałych artystów, świetne techniki które fascynowały, niektórych udało się liznąć nawet.;) Ten czas od lipca 2009 to czas dla mnie dobry mówiąc najogólniej jak się da. Z tej to okazji nadarza się doskonały pretekst aby poczęstować Was KONKURSEM pt. "Turkusowe Oko Proroka"
 Nagrodą  jest naszyjnik mojego autorstwa wykonany w technikach charakterystycznych dla moich prac tj.: haft sutasz, frywolitka , haft koralikowy - oczywiście jest to stwór pierzasty!;) Zapraszam! :)

Regulamin -
1.Aby wziąć udział w konkursie należy pozostawić komentarz pod tym postem.
2. Umieścić podlinkowaną informację z fotką u siebie na blogu na pasku bocznym (zastrzeżenie - nie w poście!). Osoby  posiadające konto na "face booku" proszę o umieszczenie publicznego  posta z linkiem do mojego bloga  u siebie. Uwaga! -  osobom całkowicie anonimowym dziękuję -  tym razem nie mogą wziąć udziału w zabawie.
3. Uwaga!- warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie pt. "Turkusowe Oko Proroka" jest odpowiedź na pytanie: 
" Podaj nazwisko mojego ulubionego prozaika?"  
Uwaga! - odpowiedź znajduje się w treści bloga - nawet jest zilustrowana pewną fotką! ;).  

Odpowiedź  na powyższe pytanie proszę przesłać na e.maila. - anya.es@op.pl.
Uwaga! - tylko te głosy (czyli zapisane pod postem, oraz te które przyjdą na pocztę ) , będą brane pod uwagę w konkursie. Nagrodę w postaci naszyjnika otrzyma osoba wybrana na podstawie komentarzy i odpowiedzi na zadane pytanie. Wybaczcie, ale musiałam wprowadzić tych kilka utrudnień z powodów wiadomych myślę? ;) Pragnę wyróżnić i dać szansę osobom które u mnie bywają i mnie znają. :)
4. Zapisy do 31 sierpnia - Wyniki - 1 września 2012r. 
Zatem...3,2,1... start!!! :)))
 UWAGA! - zielona wskazówka, ponieważ dostaję sygnały że "zagwozdka " za trudna. :) Zatem podpowiadam : post w którym znajduje się odpowiedź napisałam zimą , nazwisko autora zostało zawarte w fotografii mojej osoby z pewnym rekwizytem. :)
Zapraszam, mam nadzieję że z podpowiedzią będzie łatwiej dotrzeć do tej właściwej. :)