Who is watching me... :)

sobota, 7 kwietnia 2012

Wesołego Alleluja!!!

Kochani!
Życzę wszystkim radości ze spotkań przy wielkanocnym stole, pogody ducha, ciepełka w sercach i ogromnej porcji wypoczynku
Wesołego Alleluja!

wtorek, 3 kwietnia 2012

na biało

Dziś będę przynudzać na biało. ;)
Po pierwsze: frywolitkowe kwiatki w różnych odsłonach, produkowane "masowo" w Egiptosie dla Ani. Ściśle mówiąc,posłużyły do wykonania ozdoby głowy Niny, córki Ani, która przystąpi do I Komunii Świętej. Jak zaznaczyłam, kwiaty w bieli, ale kilka sztuk się "wyłamało" i postanowiło błysnąć złotem. 
Po drugie - biała ślubna podwiązka na zamówienie pewnej przemiłej "Śliwki". ;)

 

Następnie podziurawione  gęsie wydmuszki. Dwie będą  zdobione "riszkiem", a 2 kolejne inspirowane haftem kaszubskim (leżą i kwiczą z kąta wołając do mnie: "wykończ nas"!!!)...  ;)


Na koniec moja interpretacja komunijnej ozdoby na głowę (opaski) dla córki Ani . Ania robiła swoją wersję: (tekstylia+ frywolitka) a ja w tym czasie zamarzyłam zrobić ową po swojemu... Powiem Wam ,że pomimo użytych prawie tych samych materiałów do wykonania tego projektu, wyszły nam dwie różne bardzo prace. :) Zatem  na zadany temat , każda własną intuicją i wrażliwością się wykazała i stworzyła indywidualne "coś". Dla  mnie to super doświadczenie i przykład jak można fajnie się inspirować a nie  tylko "ślepo małpować". ;)

Przyznam się jeszcze do czegoś, szyłam opaskę z tęsknoty za czasami, kiedy miałam w domu dwie córeczki do strojenia, wychowywania, całowania... Podrosły mi dziewczyny, nie mnie je w ciuszki ubierać.  Jak się wychowało, tak dziś być musi. Jedynie całowanie i tulenie - obecne i ponadczasowe!:)))
Bywajcie!:)

niedziela, 1 kwietnia 2012

rozstrzygnięcie konkursu z jajem w tle...

Witajcie w ten kwietniowy poranek, który aurą przypomina??? (widok znajomy ten...) ehhh, co ja będę pisać, same macie to za oknem pewnie? ;) Ale ja jajami dzielić obiecałam oraz biżutami dnia 1 kwietnia, zatem:
Ażurowe jajo poleci do : Barbary (z bloga "Minął dzień")
A kolczyki staną się własnością: Książkozaura
Proszę o kontakt e.mail. :)
Dziękuję za tak liczny udział w zabawie oraz miłe słowa. :) Witam nowo przybyłych "podglądaczy" oraz gratuluję wybranym Babeczkom. :)
Buziaki do miłego! :*