Who is watching me... :)

czwartek, 16 lutego 2012

Ogłaszam : "Candy z jajem!" :)

Dziś okazja żeby ze słodyczami pofolgować,a że ja ze słodyczy najchętniej jadam takie o... :
Dla mnie krewetki, a dla Was słodkie conieco przygotowałam. :) Słodyczy jest sztuk dwie : 
1.wykonane przeze mnie ażurowe jajo gęsie
2. kolczyki sutaszowe (do wyboru z tych które widoczne na zdjęciach). Kolczyki (sztyfty-obie pary), które proponuję  utrzymane są w chłodnej tonacji. Aby "zadowolić" wszystkich chętnych,mam dla Was dwie pary w odmiennej stylistyce. Pierwsza para - długaśna, z kianitami w roli głównej , z mnóstwem frędzelków itp. (kolorystyka "specyficzna" - szarości, błękit, odcienie fioletu i różu).
 
Druga para - minimalistyczna
 w formie i kolorze (z naturalnymi granatami i iolitem).
 Proszę w komentarzu zaznaczyć , którą parę kolczyków wybierasz. :)


Jeśli macie ochotę na "Candy z jajem" - zapraszam serdecznie!:)
Zasady: "z cyklu znacie , to posłuchajcie":
1. Proszę o zostawienie komentarza pod tym postem z deklaracją chęci wzięcia udziału w zabawie.
2. Umieszczenie podlinkowanej informacji z fotką u siebie na blogu (lub FB).
3. Jak zwykle w takich przypadkach - oczekiwać na losowanie... 
Zapisać można się do - 31.03.12r.
Ogłoszenie wyników - 01.04. - Prima Aprilis!!! ( no nieeee, losowanie jak najbardziej na serio będzie i po Bożemu, bo mamy Niedzielę Palmową w tym dniu)
Reasumując - 1 kwietnia zostaną wybrane dwie osoby z których pierwsza otrzyma ażurową pisankę a druga - wybraną parę kolczyków, żeby była jasność... ;) 
 P.s. zastanawiałam się czy nakładać obostrzenia w stylu: "tylko dla blogerek , obserwatorów"itp. , ale zrezygnowałam. Nie chcę naciskać i "mnożyć bytów" nakłaniając kogoś do "obserwacji", a co do wymogu posiadania bloga - to wiem, że są osoby które mnie odwiedzają regularnie a takowego nie posiadają, więc nie stawiam warunków. :) Oczywiście najmilej mi będzie jak udział w zabawie wezmą osoby "mi znane" i że tak powiem "aktywne"!:D Będę im kibicować!:)
Zatem "Candy z jajem!" czas zacząć - Miłej zabawy!:)))
UWAGA!!! -  w związku z dyskusją (i przepisami przede wszystkim) , na temat loterii, candy itp. zabaw, postanowiłam zmienić reguły zabawy. Rzecz tyczy się "gier losowych" (czyli zabaw, w których "zwycięzcę " wyłaniamy drogą losowania - a na takową potrzebna jest zgoda Ministerstwa Finansów). Jeśli działamy bez niej , narażamy się na karę pieniężną do maks.12mln zł. W zaistniałej sytuacji "Candy z jajem" staje się Konkursem - a nie loterią . Zwycięzcę wybiorę osobiście spośród osób biorących udział . Umówmy się że, kryterium stanowić będzie : "fajny komentarz"! ;)))