Who is watching me... :)

sobota, 22 maja 2010

Anioł na dobranoc...
"Dziś U nas Piękne słonko ... W czasie Niestety Tym samym, powódź wdziera ludziom Się do domów, do Prawdziwy koszmar ....
smutnawo Oj, wcale Tak miało być hasła ...
Mozé "Anioł Na Dobranoc" zdoła poprawić humor?
Uszyłam śpioszka zatem. Piżama flanelowa-obowiązkowo (!) Do łapki Dostal filcowanego misiaczka! :)
Idzie spac, bo ziewa JAK Szalony, Ze miś? Bo: "Dziecko powinno mieć każde swojego misia", "Jak Się hasła dowiedziałam dawno, Wiec i" anielski śposzek "tez ma! :),
Śpioch Bedzie W Bazarku JAK hmmm ["pańci zechce Się Posta napisać ...;)], bezpośrednio Mnie Lub u:).
Mam Nadzieje, Ze komuś wyłącznie dobry sen przyniesie ... :)

czwartek, 20 maja 2010

sielsko-anielsko się szyje... :)
W tak "pięknych okolicznościach przyrody" nic , tylko się na "produkcję" nastawić...  Zatem : szyję , filcuję , decoupage'uję, frywolitkuję... no dobra , nie zanudzam już Was ! ;)
Bardzo spodobały mi się domki autorstwa Betsy! Szukałam pretekstu, żeby je uszyć. W sumie żadnego nie znalazłam , więc uszyłam domki, bo tak! (hmmm właściwie : "bo tak mi się podobają"!!!) 
I serucha z tafty też : bo tak ! Powiem szczerze: czerpię wiele radości z szycia i innego działania rękodzielniczego... i o to chodzi, myślę ! :)

Dzięki !!! :)
Z wielką radością chwalę się dzisiaj moimi prezentami! :)
Pierwszy otrzymałam, hmmm chyba nietrudno zgadnąć  od Kogo... :) Jest tylko "Jedyna Kobieta", która czaruje i płodzi cudnej urody miniatury:) Mnie obdarowała już drugą córeczką, więc wszystko z naturą się zgadza ... ;) Poza "dzieckiem" Ula całą masę przydasi podesłała Ance ... Na razie sobie patrzę na wszystko i nic nie śmiem tknąć! :)
Mój drugi prezent, do prywatna wymianka z AGNIESZKA. Jestem cała szczęśliwa, bo z chustecznikiem od lisopada się nie rozstaję z powodów "usznych". Aga również obdarowała mnie serwetkami! Cała góra ślicznych wzorów stała się moja własnością - Dziękuję serdecznie! :)
 Pozdrawiam wszystkich  kto tu zagląda ! Buziak:) Korzystając z dzisiejszego "przebłysku", czyli że słoneczko się nawet pokazało ... parę fotek trzasnęłam i może  później jeszcze coś wrzucę. ;)
ps. jak zwykle "tłumacz" się włączył i namieszał w tekście... poprawaiłam ...

poniedziałek, 17 maja 2010

Frywolitka Cd...
Kolejny frywlotkowy naszyjniczek + kolczyki wymodziłam. Z cieniutkiej Aidy  robiony z dodatkiem "swarków". No i żeby nikt nie zapomiał, że wiosenka właśnie (!) bzzzz - (czyt. bez) - jako tło robi. A w Zakopcu pada śnieg ...