Who is watching me... :)

piątek, 5 lutego 2010

Frywolitkowa wydmuszka.

W ramach zbliżania się do Woisny, zrobiłam koszulkę na gęsią  wydmuszkę. A na warsztacie w dalszym ciągu coś frywolitkowego, z myślą o maju....  :)
Serdecznie pozdrawiam !  


środa, 3 lutego 2010

W międzyczasie... :)

Filcuję w międzyczasie! Ulepiłam kolejną Japoneczkę i Matrioszkę vel Babooshkę. Pewnie niebawem powstanie "rodzinka" ... Wełenka fajnie się poddaje,a filcowanie postaci 3D, to troszkę jak rzeźbienie ... Już zdążyłam połamać 2 igły co prawda , ale zamówiłam kolejne i troszkę ładnej czesanki. Idę potrenować (czółenkami macham dzisiaj!) :) Pozdrawiam! :):)

wtorek, 2 lutego 2010

Ale jaja... :)Ostatnio na blogach tęskno za wiosną , więc tu i ówdzie pojawiają się pierwsze jej oznaki... A to fotka z wiosenną łączką się pojawi , to jakieś pluszowe cudo okraszone wiosennymi kwiatuchami... Dołączam do fanów wiosny i w ramach zaklinania i odpędzania zimy jaja ażurowe przedstawiam ! Oznacza to, że w tzw. "wolnej chwili" - frezuję , ażuruję , wiercę... A w tej "niewolnej" - filcuję , szyję , decoupageuję , frywolitkuję, o drutach i hafcie nie wspominę! ;)Uffff "cysorz to ma klawe życie..."
Pozdrawiam wszystkich miłych gości ! :)