Who is watching me... :)

piątek, 11 grudnia 2009

Eustachy I...


Przedstawiam Wam oto : Eustachy Pierwszy! Mój pierwszy tildowy produkt w typie anielskim. To "męsko-mikołajowy" gatunek , skrzydlaty, jak na "engela" przystało! Jak widać to "młodzian", bo zarostu nie posiada jeszcze... Dorobiłam mu skarpety i rękawiczki z włóczki , w końcu chyba zima przyjdzie (?) i musi być chłopak przygotowany na okoliczność takową. Po malutku świątecznie się u mnie robi, bo pierniczki i serducha w "klimacie'
również gotowe... :) Pozdrawiam !

środa, 9 grudnia 2009

Parę rzeczy na "K"


Zawzięłam się i wytwarzam... Pomimo okropnej sprawy na "Ch"- czyli choróbska w rodzinie powstało parę rzeczy na "K" - czyli kolczyki i kartki świateczne. Chorujemy już wszyscy praktycznie : córka , zięć, Kubuś znowu na zastrzykach ,( gronkowiec odzywa się non-stop co miesiąc... ) moje drugie dziewczę też i ja...
Jako , że do "twardzieli " się zaliczam, walczę ostro z infekcją... Mój sposób, to twórcze działanie , więc machnęłam parę kartek świątecznych i parę kolczyków. Kartki są w całości eksperymentalne, ponieważ do tej pory robiłam zdobione haftem krzyżykowym, a teraz czegoś nowego spróbowałam . Kolczyki mają formę moich ostatnio ulubionych gronek ,a wykonane są z kamieni też ukochanych : labradorytów i frenitu. Wystawiam je w Bazarku, może komuś się spodobają?... :)

niedziela, 6 grudnia 2009

Deko - deco...Dla odmiany dziś "deko - deco", czyli parę bombek decoupage'owych wylakierowało się i można pokazać je światu... :) Sprężam się jeszcze z kilkoma, bo Boże Narodzenie tuż - tuż, a ja sobie ażuruję wydmuszki w najlepsze np. ;)

A na lepszą pracę ślinaianek coś , co tygryski lubią najbardziej , czyli kaczka z jabłkami.... mniam ! :)

Dziękuję za liczne odwiedziny i witam nowe osoby zaglądające do mnie! :) Ja również rewanżuję się rewizytami, co skutkować będzie pewnie nowymi inspiracjami . Powiem szczerze , sama się już tego boję , co też jeszcze zacznie mi się chcieć robić... ;)
Trzymajcie się cieplutko ! :)