Who is watching me... :)

czwartek, 8 października 2009

Frywolitkowe śnieżynki .


Dzisiaj do Bazarku wstawiłam komplet śnieżynek frywolitkowych. Ech już Boże Narodzenie mi się śnić zaczyna.... :)

poniedziałek, 5 października 2009

Na dobranoc...

Dzisiaj jestem dobrą wróżką... To co miałam "od siebie" przekazałam, a co dobrego dostałam , zgodnie z umową w dobre ręce oddaję.....Dla osobowości które podziwiam, dla tych które w sposób metafizyczny stały się - i dzieje się ..., bo to proces! - bliskie... Dla tych , ktore mają dar tworzenia.... Ach! już wiem! Będę mała wiele osób do obdarowania , i zaszczyca mnie myśli ,że mogę to zrobić... Zatem :
Za cudny dar w rękach , orginlale spojrzenie oraz "magię " zamkniętą w istocie OOAK - wiadomo... Uli ( ullla6) - już potrafię tak fajnie zrobić, żeby się otwierało!!! :)


Ewie (Raj lal) -za czarujące rączęta. :)
Ptaszka dla - Titanii- no , nie z tego powodu żeby takowego brakowalo , (ha, ha), z tego co wiem ,ptaszkowy motyw ulubiony i ładny taki.... :)


Małgosi (inno) - w rewanżu, za wsparcie i "girll power" lub "women "raczej , kapitalny kontakt złapałyśmy - dla mnie bomba ! "Przylądkiem wyobraźni ", można rzecz całą nazwać z pewnością, więc wyróżnienie adekwatnie ,myślę.... :)

Candy - rozstrzygnięcie :)

Ogłaszam , że dziś w godzinach porannych odbyło się losowanie wyłaniające trzy osoby , do których trafi moje CANDY :)
Oto foto-reportaż uwieczniający ten moment. W roli sierotki Jakub - muszę przyznać , że "maszyna losująca "dość żywiołowa i trudno było nad nią zapanować, losowanie baaardzo się jej (jemu!) podobało, więc pewnie będzie powtórka, bo miłe to bardzo losować i móc kogoś obdarować...
Upominki otrzymują -
Aneladgam - zestaw pierwszy (tzn. czarne podkładki i frywolitkową broszkę + frywolitkowe drobiazgi)
blasiuk - zestaw drugi (czyli kolczyki i frywolitkowe drobiazgi )
Myśli krzyżykiem pisane - zestaw trzeci (tzn. zakładka do książki , kolczyki frywolitkowe + frywolitkowe drobiazgi)
Mam nadzieję , ze prezenty się spodobają - proszę o namiary :) Ogromnie dziękuję wszystkim za udział w przemiłej zabawie - zapraszam na przyszłość ! [ps."firma świadczy usługi dla ludności" ... jak by kto pytał , to takie piękne hasło z czasów PRL .... ] :)